Oplevering Gerrie Knetemannpad in Almere

Vrijdag 16 mei was de feestelijke oplevering van het verlengde Gerrie Knetemannpad in Almere. Met deze officiële opening is een belangrijk bouwteamproject succesvol afgerond. Een moment om trots op te zijn.
Het project maakt het gebied beter bereikbaar én zorgt voor een veilige route richting de dijk. We vernieuwden het Gerrie Knetemannpad, verlengden de gracht Bezaan en bouwden twee bruggen. Dit zorgt voor een beter fietsnetwerk én betere waterafvoer in de wijken Noorderplassen en Almere Poort. We hebben gewerkt aan:
- We maakten het fietspad langer. Het sluit nu aan op de dijk. Zo fiets je makkelijker en veiliger door de omgeving.
- We verlengden de gracht van de Bezaan. Dit helpt om regenwater beter af te voeren.
- We bouwden twee nieuwe bruggen: één voor fietsers en één ecologische brug. Zo kunnen ook planten en dieren zich blijven verplaatsen.
Bij Schagen Infra draait alles om verbinding. We zijn een familiebedrijf en geloven in samenwerken. Net als de familie Knetemann generaties lang samen de liefde voor wielrennen deelt, bouwen wij samen aan sterke en duurzame oplossingen. Vakmanschap en samenwerking vormen de basis van ons werk. Dat zie je terug in dit project.
Bij Schagen Infra weten we hoe belangrijk verbinding is. We zijn een familiebedrijf. Net als de familie Knetemann generaties lang samen de liefde voor wielrennen deelt, bouwen wij samen aan sterke, duurzame oplossingen. Samenwerking en vakmanschap zitten in ons bloed, en dat zie je terug in dit project.
We voerden dit werk uit in een bouwteamsamenwerking. Dat betekent dat we al in een vroeg stadium samenwerkten met Gemeente Almere, Oosterhuis Nijeveen en onze zusteronderneming Salverda Bouw. Door goed overleg, slimme keuzes en vertrouwen in elkaar is dit project een mooi voorbeeld van wat je sámen kunt bereiken. Samen maakten we een stukje Almere mooier, veiliger en beter bereikbaar. En nu is het tijd om ervan te genieten.